RSS
piątek, 24 sierpnia 2012
Czy to dziwna nazwa? Może, ale nie dla osób które znalazły raj w miejscowości Mrówki:))i
środa, 15 sierpnia 2012

Razem z Babylandią tworzymy mapę miejsc Polski które warto odwiedzić. Dziękuję Wszystkim rodzicom wspołpracującym z Wedrowniczka12.blox.pl za aktywny udział w tworzeniu blogu.

http://babylandiaa.blogspot.com/2012/06/wakacje-z-babylandia.html

21:59, wedrowniczka12
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 sierpnia 2012
W ponury, pochmurny dzień będąc nad jeziorem rodzina wędrowniczki wzięła mapę w rękę i stwierdziliśmy- jedziemy na wycieczkę, padło na Biskupin – Wenecję. W miejscach tych byłam już naście lat temu ale się lekko pozmieniały.
niedziela, 05 sierpnia 2012
Ponury dzień, padał deszcz i zapowiadało się, że w domku nad jeziorem będziemy siedzieli cały dzień. Nie, powiedzieliśmy dość. Znajdziemy miejsce gdzie warto pojechać. Komputer w dłoń i wyszukaliśmy:))
niedziela, 22 lipca 2012
Rodzice szukacie ciekawych miejsc? Oto nastepne do kolekcji od jednej z mam na naszej stronie FB. Zapraszam do poczytania, to znów kawałek historii dla naszych dzieci.
czwartek, 19 lipca 2012
Gołuchów to maleńka miejscowość w wielkopolsce ale niezwykła. Posiada zamek piękny, miniatura zamku znad Loary. Tak jak miejscowość zamek tez jest mały daleko mu do Wawelu rozmiarami ale dorównuje mu świetnością.
poniedziałek, 16 lipca 2012
Hel, któż go nie zna ale czy od tej strony znacie? Zapraszam do piczytania opisu kolejnej wycieczki z Pomorza.
Kto sie wybiera w góry? A kto juz tam był? Zapraszam do podzielenia się uwagami w komentarzach, bo przez 6 lat napewno wiele się juz tam zmieniło.
niedziela, 15 lipca 2012
Rodzice jedna z mam zaproponowała nam informacje o ciekawych miejscach Pomorza. Kto był wspomnieniami wróci do miłych chwil a inni opisem może zostaną zachęceni do odwiedzenia tych miejsc. Rozpoczynamy więc akcję POZNAJEMY POMORZE!!!
Parków z dinozaurami jest w Polsce co raz więcej, oj przscigają się w wielkości, jakości oraz dodatkowych atrakcjach dla zwiedzających. Sylwia odwiedziła z rodzina jeden z parków. zapraszam do lektury.
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Https://www.facebook.com/Wedrowniczka12bloxpl
Www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl
Zabawkarka.blox.pl
Turez Hotele