RSS
niedziela, 22 lipca 2012
Rodzice szukacie ciekawych miejsc? Oto nastepne do kolekcji od jednej z mam na naszej stronie FB. Zapraszam do poczytania, to znów kawałek historii dla naszych dzieci.
czwartek, 19 lipca 2012
Gołuchów to maleńka miejscowość w wielkopolsce ale niezwykła. Posiada zamek piękny, miniatura zamku znad Loary. Tak jak miejscowość zamek tez jest mały daleko mu do Wawelu rozmiarami ale dorównuje mu świetnością.
poniedziałek, 16 lipca 2012
Hel, któż go nie zna ale czy od tej strony znacie? Zapraszam do piczytania opisu kolejnej wycieczki z Pomorza.
Kto sie wybiera w góry? A kto juz tam był? Zapraszam do podzielenia się uwagami w komentarzach, bo przez 6 lat napewno wiele się juz tam zmieniło.
niedziela, 15 lipca 2012
Rodzice jedna z mam zaproponowała nam informacje o ciekawych miejscach Pomorza. Kto był wspomnieniami wróci do miłych chwil a inni opisem może zostaną zachęceni do odwiedzenia tych miejsc. Rozpoczynamy więc akcję POZNAJEMY POMORZE!!!
Parków z dinozaurami jest w Polsce co raz więcej, oj przscigają się w wielkości, jakości oraz dodatkowych atrakcjach dla zwiedzających. Sylwia odwiedziła z rodzina jeden z parków. zapraszam do lektury.
niedziela, 08 lipca 2012
Rodzice oto kolejny zakątek naszej Polski zaprezentowany przez rodzica, zapraszam do czytania.
piątek, 06 lipca 2012
Jedna z mam zachęca nas do odwiedzenia Zamojszczyzny. Bardzo dziękujemy Pani Oli za zachętę.
Kolejne piękne miejsce opisała dla nas jedna z mam. Kto będzie w okolicach Szczecina zapraszamy do odwiedzenia urokliwego jeziora Szmaragdowego oraz jego okolic.
środa, 04 lipca 2012

 

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślecinek w Bydgoszczy
Zapraszam do odwiedzenia najlepszego miejsca na spacerki ze swoją pociechą w Bydgoszczy.
Myślęcinek to cudowne miejsce do spędzenia aktywnie czasu dla małych i dużuch.
Naturalnymi atrakcjami są stawy, na jednym z nich jest wysepka zwana ptasią, gdyż zamieszkują ją rybitwy i mewy.
Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest polana Różopole, którą odwiedzają masy przybywając na liczne koncerty, pikniki itd.
Śliczne obrazki przyrody można zobaczyć w Ogrodzie Botanicznym, który zajmuje 60 ha.Można tam zobaczyc wiele ciekawych gatunków roślin, odpocząć nad stawem w towarzystwie licznych żabek 
Dzieci pewnie bardziej zainteresuje Ogród Fauny Polskiej czyli nasze bydgoskie ZOO. 
Nie zobaczycie tu słonia ani żyrafy ale i tak dla dzieci jest dużą frajdą.
Spacer po Naszym Zoo jest świetną okazją do zapoznania się z rodzimą Fauną.
Po wejściu do zoo zaczynamy odwiedziny Niedzwiedzie, lisy, wilki, rysie, ptaki,żubry, dziki,strusie i już jesteśmy w ulubionym miejscu czyli tzw. Mini zoo.
W mini zoo dzieci mają możliwość nakarmienia zwierzaków, pogłaskania np. osiołka więc nic dziwnego ze trudno je z tamtąd wyciągnąć 
Kolejny przystanek to Park rozrywki. Kilka karuzel z czasów mojeg dzieciństwa nie robi na mnie furory ale dzieciaczka nie wiele trzeba do szczęścia. Wszystko rekopensuje cudowny plac zabaw, który w tym roku się rozbudował.
Nowością jest również, Zaginiony Świat czyli obecne już prawie w każdym województwie Dinozaury oraz Makroświat ( owady gigantycznych rozmiarów). Ogólnie fajna sprawa ale sama estetyka ustawienia tych owadów nie przypadła mi do gustu ( zagrodzone jakąś mało estetyczną taśmą) można to było zdecydowanie ładniej zrobić, no ale cóż nie wszystko musi być na tak 
Aaaaaa bym zapomniała ale to dlatego,ze moje dziecko jest jeszcze na to za małe ;P 
Trzeba też wspomnieć o Parku Linowym i Skate Parku ale o tym za dużo nie mogę powiedzieć.
W tym roku czytałam http://www.myslecinek.pl/aktualnosci/plaza-przy-stoku-czeka-juz-na-gosci o nowosciach sezonowyh, które się pojawiły ale jeszcze nie udało mi się tego zobaczyć na własne oczy.
Reasumując w bydgoskim Parku jest co robić…Zapraszamautorka tekstu i zdjęcia Katarzyna Tykwinska

 
 
 
 
13:54, wedrowniczka12
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Zakładki:
Https://www.facebook.com/Wedrowniczka12bloxpl
Www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl
Zabawkarka.blox.pl
Turez Hotele